Соціальний Ресторан PEREMOGA

Соціальний ресторан PEREMOGA — це місце у Дніпрі, де вимушено переміщені особи, які постраждали від війни, щодня отримують безкоштовні комплексні гарячі обіди!

Зараз на Дніпропетровщині рятуються від війни понад 300 тисяч вимушених переселенців, здебільшого — це діти, жінки та люди похилоговіку, котрі приїхали з різних регіонів нашої країни, де йде війна. Вони лишилися своїх будинків, роботи, деякі втратили рідних і близьких, такілюди, перш за все потребують нашої допомоги, особливо в перші дні їхнього перебування у Дніпрі. Саме для таких вимушено переміщених осібі здійснює свою роботу соціальний ресторан PEREMOGA.

Для відвідування соціального ресторану внутрішньо переміщеним особам треба завантажити додаток Telegram на свій смартфон та перейти до чат-боту і далі пройти реєстрацію дотримуючись вказівок.

Завдяки різним проєктам Благодійного Фонду PEREMOGA, вдалося зібрати необхідну суму коштів на шість місяців роботи соціального ресторану. Важливо зазначити, що зараз фонд не має постійного фінансового партнера, тому ми відкриті до співпраці і пропонуємо об'єднати зусилля заради допомоги нужденним.

Наразі, соціальний ресторан, кожного дня, може годувати до 1 500 людей, і це зовсім не межа, адже кількість обідів повинна постійно збільшуватись, щоб усі гості нашого міста були нагодовані. Ми вважаємо, що такі проєкти потрібно розвивати та масштабувати, щоб у Дніпрі було більше соціальних ресторанів, де переселенці отримуватимуть безкоштовні комплексні гарячі обіди. А ще, у таких закладах, для вимушено переміщених осіб, створюватимуться додаткові робочі місця, що також є важливою підтримкою. Безкоштовні комплексні гарячі обіди соціального ресторану PEREMOGA — смачна та корисна їжа, котра готується зі свіжих продуктів.

Маючи великий досвід у сфері громадського харчування, Благодійний Фонд PEREMOGA, разом із партнером, гарантує якість страв.

Our achievements

Наші досягнення

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись