"Подаруй їм дитинство" | Детальніше →

Соціальний Ресторан PEREMOGA

Пригости обідом постраждалих від війни.
1 обід = 62 грн

Пригостити

Соціальний ресторан PEREMOGA — це місце у Дніпрі, де вимушено переміщені особи, які постраждали від війни, щодня отримують безкоштовні комплексні гарячі обіди.

Наразі Соціальний ресторан кожного дня годує до 500 людей смачною та корисною їжею, яка готується зі свіжих продуктів. Ба більше, ресторан став не лише закладом харчування, а й простором для знайомства, спілкування та підтримки людей, які постраждали від війни. Ми вважаємо, що такі проєкти потрібно розвивати та масштабувати, щоб у Дніпрі було більше соціальних ресторанів, де переселенці отримуватимуть безкоштовні обіди. До того ж, у таких закладах для вимушено переміщених осіб створюватимуться додаткові робочі місця. 

Для відвідування Соціального ресторану внутрішньо переміщеним особам треба завантажити додаток Telegram на свій смартфон та перейти до чат-боту і далі пройти реєстрацію дотримуючись вказівок. Наш ресторан працює кожного дня з 11:00 до 16:00, по адресі вул. Володимира Вернадського 1-3.

Переважна більшість відвідувачів Соціального ресторану - люди похилого віку. Люди в цьому віці є ледь не найбільш вразливими, їм складно знайти роботу, бо їх не беруть через стереотипи: вік, низька здатність до навчання, можливі проблеми зі здоров'ям тощо. В цьому віці люди найважче справляються зі стресом та знервованістю й найменше звертаються за допомогою до спеціаліста.

Ресторан PEREMOGA працює протягом 10 місяців. Для того щоб Соціальний ресторан працював на далі нам потрібно 544 113,71 - це середня вартість роботи Соціального ресторану в місяць. Вартість однієї порції складає приблизно 62 грн. За цей час нам вдалося приготувати більше 60 000 порцій та допомогти майже 9 000 переселенцям. 

Зараз нам як ніколи необхідна підтримка аби ресторан продовжував роботу і люди не втрачали можливості закривати хоча б базову потребу в їжі. Ви можете стати меценатом, чим надасте людям можливість й надалі відвідувати Соціальний ресторан, кожного дня мати змогу повноцінно поїсти й адаптуватися до нового середовища. Крім того, зможете покращити репутацію свого бренду, підтримуючи важливі справи та змінюючи на краще життя тисячі людей. 

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте такі переваги:

- Отримаєте медіа-підтримку від фонду, що дозволить розповісти про соціальну відповідальність та показати, що ви або ваша компанія не знаходиться осторонь благодійних ініціатив

- Зможете покращити репутацію бренду, підтримуючи важливі справи та змінюючи на краще життя тисяч людей

- Ми інтегруємо ваше лого до соціального ресторану та розмістимо його на сайті благодійного фонду як партнера

- Ми що місяця будемо надавати фінансові та статистичні звіти

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись