Проєкт BLAGO DAY

Our achievements

Наші досягнення

Надано допомоги на суму 1 432 996 грн

Залучили 4 879 дітей

Доєднали психологів до проєкту

Покращуємо ментальне здоров'я родин

Проєкт Blago Day - це ініціатива, спрямована на забезпечення щасливого дитинства для всіх маленьких українців зі складними життєвими обставинами. Сьогодні наші діти, на жаль, дізнаються про війну і ворожнечу не з книг, а бачать наяву. Тому малеча, як ніхто, потребує нашого захисту та підтримки, як сьогодні, так і завжди.

Проєкт Blago Day націлений на підтримку дітей та матерів, які зазнали втрати найближчої людини через війну, ВПО та іншим дітям з будь-якими складними життєвими обставинами.

Що ми робимо в рамках даного проєкту?

- Проводимо розважальні заходи та програми різного формату, на яких діти можуть відчути радість, безтурботність, цікаво провести час, спробувати щось нове, знайти нових друзів та легше адаптуватися до нового місця, адже їм довелося покинути свою домівку.

На сьогодні ми вже залучили 3731 дитину та організували близько 15 заходів для дітей у м. Дніпро.

- Організовуємо поїздки до дитячого табору, де діти мають змогу оздоровитися, активно та цікаво провести час, на період відпочинку забути про будь-які турботи. В той час, коли мами зможуть побути наодинці з собою, своїми думками та провести роботу з психологом, тим самим попрацювати над своїм ментальним здоров’ям. Наш фонд спільно з психологами безкоштовно надає психологічну підтримку мамам, які проходять індивідуальні сесії.

Всього реалізували 6 змін в дитячих таборах для 28 дітей, одна зміна  в таборі на 8 днів коштує 11 750,00 грн.

Окрім надання безоплатних путівок до табору, необхідних речей, оплати розвиваючих, розважальних та пізнавальних заходів, ми турбуємось і про психоемоційний стан дітей та їхніх матерів, яким доводиться самостійно подужувати усі труднощі, які виникають після втрати. Наша найголовніша ціль - надати дітям та їх сім’ям турботу, увагу та позитивні емоції.

Якщо ви є власником бізнесу чи маєте цікаві локації для відпочинку та розвитку дітей, ми відкриті до співпраці та шукаємо партнерів, які б хотіли долучитися до цієї важливої   ініціативи. Більш ніж будь-коли, нашим маленьким співгромадянам потрібна наша підтримка та турбота, разом ми можемо створити для них краще майбутнє. Blago Day - це наше спільне зусилля створення здорового та щасливого суспільства. Підтримати проєкт 


No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись