"Подаруй їм дитинство" | Детальніше →

Проєкт BLAGO DAY

Our achievements

Наші досягнення

Надано допомоги на суму 1 432 996 грн

Залучили 4 879 дітей

Доєднали психологів до проєкту

Покращуємо ментальне здоров'я родин

Проєкт Blago Day - це ініціатива, спрямована на забезпечення щасливого дитинства для всіх маленьких українців зі складними життєвими обставинами. Сьогодні наші діти, на жаль, дізнаються про війну і ворожнечу не з книг, а бачать наяву. Тому малеча, як ніхто, потребує нашого захисту та підтримки, як сьогодні, так і завжди.

Проєкт Blago Day націлений на підтримку дітей, які зазнали втрати найближчої людини через війну, ВПО та іншим дітям з будь-якими складними життєвими обставинами.

Що ми робимо в рамках даного проєкту?

- Проводимо розважальні заходи та програми різного формату, на яких діти можуть відчути радість, безтурботність, цікаво провести час, спробувати щось нове, знайти нових друзів та легше адаптуватися до нового місця, адже їм довелося покинути свою домівку.

- Організовуємо поїздки до дитячого табору, де діти мають змогу оздоровитися, активно та цікаво провести час, на період відпочинку забути про будь-які турботи. В той час, коли мами зможуть побути наодинці з собою, своїми думками та провести роботу з психологом, тим самим попрацювати над своїм ментальним здоров’ям. Наш фонд спільно з психологами безкоштовно надає психологічну підтримку мамам, які проходять індивідуальні сесії.

Табір для дітей загиблих захисників та дітей, чиї батьки знаходяться в полоні - цe пpoєкт який cклaдаєтьcя із двox масштабних цілей: “миpнe дитинство” тa “мeнтaльнe здopoв’я”.  Цей проєкт, започаткований та активно розвивається на спільному бажанні команди фонду забезпечити дітям щасливе та безтурботне дитинство, незалежно від жахливих обставин в країні, сприяючи легшому перенесенню втрати та збереженню їх психічного здоров'я.

Протягом 2023 року нам вдалося відновити здоров'я 49 дітей, загальний бюджет путівок складав – 574 073,00 грн.

Ми бачимо, як ці фінансові вклади конвертуються у дитячі посмішки, радість, веселощі, дружбу, розширення дитячих просторів і поглядів.  Бачимо, як спільна робота перетворюється у дещо дійсно прекрасне і надзвичайно важливе.

З нами ви мoжeтe cтaти янгoлoм-oxopoнцeм для дитини загиблoгo захисника! Подарувати щастя навіть у такий важкий період життя та становлення. Це також момент побудови здорового суспільства, ми, власне, можемо допомагати в його створенні, зменшуючи наслідки та серйозні втрати, які доводиться переживати найменшим жителям нашої країни.

Якщо ви є власником бізнесу чи маєте цікаві локації для відпочинку та розвитку дітей, ми відкриті до співпраці та шукаємо партнерів, які б хотіли долучитися до цієї важливої   ініціативи.

Спiвпpaцюючи з нaми, ви oтpимaєтe тaкi пepeвaги:

• Charity marketing проєкт, mediaпідтримку вiд фoндy у соціальних мережах, PR-підримку від українських медіа

• Інтеграцію особистого бренду як амбасадора проєкту

• Покращену репутацію бренду, підтримуючи важливі справи та змінюючи на краще життя тисячі людей

• Інтеграцію вашого бренду, дизайн зовнішніх комунікацій, а також мерч проєкту

• Фінансові та статистичні звіти

Більш ніж будь-коли, нашим маленьким співгромадянам потрібна наша підтримка та турбота, разом ми можемо створити для них краще майбутнє. Blago Day - це наше спільне зусилля створення здорового та щасливого суспільства. Підтримати проєкт 

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись