Благодійний Проєкт BLAGO DAY

Проєкт «Blago Day» від Благодійного Фонду «PEREMOGA» спрямований на те, щоб вимушено переміщені особи, наші земляки, відчули, що Дніпро - це їхній дім, щоб вони швидше повернулися до мирного життя, соціалізувалися, і знову почали вчитися, працювати, радіти кожному дню та просто жити, адже люди, які постраждали від війни, потребують не лише гуманітарної допомоги, а й моральної, їм потрібна наша людська підтримка! 

«Blago Day» — це різносторонній проєкт, на базі якого вже створюються соціальні програми для переселенців, як для дітей, так і дорослих, так і для людей похилого віку. Кожен громадянин України, який опинився у біді, та вимушено покинув свій дім через війну, має отримати підтримку!

На разі, у рамках проєкту «Blago Day», Фонд «PEREMOGA» організовує безкоштовні розважальні та освітні програми для дітей переселенців. З понеділка по п'ятницю, на наших юних українок та українців чекає різноманітна програма: відвідування планетарію, де діти дізнаються про факти створення всесвіту; знайомляться з унікальною історією нашої країни в історичному музеї; в кінотеатрі переглядають останні новинки кінопрокату; проводять дозвілля у басейні та грають у водні ігри; розважаються і тренуються у мотузковому парку; дивляться театральні вистави; беруть участь у різних майстер-класах, як освітніх, так і розважальних тощо, щодня – різний формат. 

У кожної дитини України – має бути дитинство!


Our achievements

Наші досягнення

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись