"Подаруй їм дитинство" | Детальніше →

Проєкт Перевтілення

Our achievements

Наші досягнення

Коли навколо так багато змін, хочеться знову відчути легкість, впевненість у собі, згадати про свою внутрішню силу та красу. Особливо коли ти жінка, якій довелося покинути власний дім, переїхати в нове місто, змінити оточення та пристосуватися до нових обставин.

Змінилося все, проте краса українських жінок залишається незмінною - все така ж особлива, витончена, розкішна. Серед такого виру різних подій, жінки вже не так приділяють увагу собі, не мають можливість відвідати різні б’юті процедури, здійснити свої жіночі бажання. Вони виснажені: емоційно, фізично, відчувають постійну напругу, нестабільність, втратили комфорт, якщо не фізичний, то ментальний точно і серед такої кількості турбот забувають про свою жіночність, про те, що в першу чергу вони - жінки.

Проте час згадати про себе і додати більше фарб, краси та позитивних емоцій у життя українських жінок. Адже жіноча краса - це ментальне здоров’я, це задоволені жінки та як наслідок, щасливі чоловіки, це більше натхнення і в результаті більший розвиток країни. Тому благодійний фонд PEREMOGA, спільно з партнерами, створив проєкт “Перевтілення”. Ціллю проєкту є: надихнути, відволікти від буденності та турбот і дати можливість провести б’юті-день релаксу, повністю присвяченого собі, наштовхнути на нові зміни та дати відчути ті емоції та почуття, які має відчувати кожна жінка постійно, а особливо така вільна і незалежна, як українка.

Перевтілення - проєкт для жінок, постраждалих від війни, спрямований на відновлення ментального здоров’я. Для жінок, які за час війни забули, коли останній раз робили щось для себе. Влаштувати незабутній день, в який жінка може відчути себе особливою, задоволеною, красивою, спокусливою та впевненою. 

Таке перевтілення відбуватиметься кожного місяця з новою героїнею. Цей проєкт створений з турботою, навіть у складних ситуаціях, коли життя перевертається з ніг на голову, кожна жінка заслуговує на увагу, любов та щастя. Проєкт надасть жінкам можливість знову насолодитися власною красою, почути компліменти та відчути себе повноцінною, вільною та прекрасною.

Якщо ви хочете стати партнером благодійного фонду PEREMOGA  і долучитися до цього проєкту, пишіть: prmg.ukrainedp.peremoga@gmail.com, https://www.facebook.com/prmg.ukraine

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись