Музика та благодійність - об’єднують!

Our achievements

Наші досягнення

Благодійний тур у 6 містах України

Поєднали близько 2 500 українців

Зібрали донатів 60 000 грн

Придбали 7 зарядних станцій для ЗСУ

Опис: Тур рок-гурту Кімната Гретхен є благодійним проєктом, який реалізовано з Фондом, з метою підтримки Збройних сил України та військовослужбовців, які захищають країну від російської агресії. 

Над проєтом процювали досвідчені музиканти гурту та команда Благодійного фонду, які об'єдналися, щоб створити гучну та енергійну рок-музику та підтримувати військовослужбовців. В рамках проєкту пройшли благодійні концерти, які допомагають зібрати кошти на придбання необхідного обладнання для військових підрозділів, а Фонд виступає довірителем та допомагає придбати все необхідне для наших захисників. 

Це проєкт, який показує, що музика та благодійність можуть існувати разом, спільно генерувати енергію добра та заряджати всіх на ПЕРЕМОГУ. Музика, яка заряджає українців слухати українське. Спільна мета на Перемогу, яка спонукає робити все більше та підтримувати наших захисників. 

Як реалізується: Благодійний тур проходив в 6 містах України, де зібрав близько 2 500 українців. Донати були зібрані за допомогою вхідних квитків, проданому мерчі та на міні-аукціоні військових трофеїв. 

Ціллю тура було обрано зібрати кошти на енергію, енергію зарядних станцій.

Результати: Спільними силами під час Благодійного туру  ми зібрали 60 270,00 грн. та придбали 7 зарядних станцій BLUETTI EB3A (268Wh), які передали у 4 підрозділи Збройних сил України. Більше допомоги - скоріше ПЕРЕМОГА! 

Слідкуйте за анонсами та вже скоро дізнавайтесь подробиці про концерт благодійного туру у вашому місті! Слухайте українську музику та підтримуйте українську армію! 💛💙

Технічна підтримка: студія звукозапису KS RECORDS та Антон Ткаченко

Більше про Кімнату Гретхен:

Instagram

Facebook

Music

Якщо ви хочете доєднатися та реалізовувати майбутні спільні Бдагодійні тури, пишіть нам у соціальні мережі  чи телефонуйте за номером +38 (093) 321 14 15

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись