"Подаруй їм дитинство" | Детальніше →

Об'єднались та запустили проєкт Light for Ukraine «Засвітимо Україну»

Our achievements

Наші досягнення

25 тисяч свічок тривалого горіння

90 годин світла та тепла

43 000 євро

В Україні триває війна. Понад 50 % енергосистеми України пошкоджено чи зруйновано, внаслідок чого мільйони людей по всій країні залишаються без електрики. В малих та великих містах, періодичні відключення електроенергії занурюють місцеві громади у повну темряву. Маючи трохи більше 9 годин сонячного світла, люди проводять довгий час у темних приміщеннях, але незламний народ України знаходить вихід: використовує газові печі, дрова та свічки.

Медіакомпанія "What took you so long?", " Укрзалізниця" та Благодійний Фонд PEREMOGA, об’єднавшись, створили проєкт "Засвітити Україну", завдяки якому тисячі українців отримують свічки довгого горіння.

Вироблені у Польщі, ці свічки передаються пасажирам, які проживають у прифронтових містах без електрики або з її багаточасовими відключеннями. Виконані у синьо-жовтих кольорах та зі спеціальною обгорткою з написом «Справжнє світло – у серці кожного українця», ці свічки нагадають громадянам про їхні культурні цінності, дадуть надію та підтримають українські родини – світлом.

 

За допомогою ресурсу Kickstarter організаторам ініціативи вдалося зібрати 43 000 € на реалізацію проєкту, та виготовити 25 000 свічок! Кожна з таких свічок горить 90 годин, які вже доставляють із Центрального вокзалу Києва до найбільш постраждалих районів країни, а саме: Запоріжжя, Херсон, Харків, Краматорськ та інші.

 

У рамках проєкту Light for Ukraine "Засвітимо Україну", 10 лютого на Київському центральному залізничному вокзалі, відбулася святкова подія з нагоди відправлення першого потягу зі свічками до міста Запоріжжя. Відомі українські виконавці - Люся Кава, АККО квартет, ULIANA ROYCE, DEMCHUK, Leroy, Мiша Романова, а також ТamerlanAlena, заспівали для всіх пасажирів та гостей столиці, ще раз нагадавши, що навіть у самі темні часи - радощам завжди є місце.

 

PEREMOGA ОБ’ЄДНУЄ!

Детальніше про подію читайте в ЗМІ:

ОНЛАЙН-ЖУРНАЛ «ХМАРОЧОС»

THE VILLAGE УКРАЇНА

5 КАНАЛ

КОНГРЕС “СВІТ”

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ВЕЛИКИЙ КИЇВ"

ГАЗЕТА ВЕЧІРНІЙ КИЇВ

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись