"Подаруй їм дитинство" | Детальніше →

Гуманітарна продуктова місія разом з World Central Kitchen

Our achievements

Наші досягнення

1 157 359 видано продуктових наборів

945 236 приготовлено горячих комплексних обідів

У 394 населених пунктах надано допомогу

30 залучених партнерів

Опис: World Central Kitchen – це некомерційна організація, яка надає продовольчу допомогу в районах, які постраждали від стихійних лих, гуманітарних криз та інших надзвичайних ситуацій. Україна стала першою країною, куди під час війни WCK приїхав зі своєю продовольчою місією. Гуманітарна місія WCK в Україні є частиною ширших зусиль організації, спрямованих на вирішення проблем продовольчої безпеки та підтримку вразливих верств населення. Війна на сході України суттєво вплинув на життя тих, хто живе в регіоні, і багато хто зіткнувся з проблемами доступу до їжі та інших необхідних речей. Місія WCK в Україні спрямована на надання негайної допомоги тим, хто її найбільше потребує.

Як реалізується: WCK майже с почтатку полномасштабного вторгнення став головним партнером фонду PEREMOGA. Наша команда об’єднала провідних виробників, 25 ресторанів Дніпра та небайдужих людей, задля допомоги вимушено переміщеним особам. Завдяки спільній праці, ми годували 8 тис. людей кожного дня, ми їздили до сіл та міст, з  гуманітарною катастрофою та видавали продуктові набори всім нужденним. 

Команда фонду відкрила перше виробництво продуктових наборів у Дніпрі, де кожного дня збирали 10 тис. пакунків. Таке ж саме виробництво ми налагодили в місті Умань, яке є логістичним центром України.

На протязі часу співпраці фонд Peremoga організовував заходів які були спрямовані на підтримку та мотивацію волонтерів WCK.

Варто зазначити, що хоча місія WCK в Україні зосереджена на наданні негайної допомоги, ми також працює над вирішенням довгострокових проблем продовольчої безпеки в регіонах. Це включає підтримку місцевих виробників сільськогосподарської продукції та інвестування в стійкі продовольчі системи, які можуть сприяти стійкості та самозабезпеченню перед обличчям постійних викликів.

Результати: За весь час співпраці з WCK команда фонду Peremoga об'єднала 25 ресторанів, приготувала близько 950 тис. горячих обідів, розфасувала 1 мільон продуктових наборів та надала допомогу у 400 населених пунктах

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись