Благодійна гастро-зустріч "Поєдані"

Our achievements

Наші досягнення

Провели 2 гастро-зустрічі

Зібрано 1 597 000 грн

Об‘єднали 13 відомих шеф поварів та зірок українського шоу бізнеса

Допомогли ВПО - відкрили Cоціальний ресторан “PEREMOGA” та сприяли придбання необхідного для ЗСУ

Опис: Найважливіша місія людини в житті - допомагати іншим людям. Саме тоді він слідує високій меті та стає цілісним, тому команда фонду реалізовує Благодійні гастро-зустріч “Поєднані”. Це не просто гастро-зустріч - це проєкт блага, об’єднання українців заради спільної цілі та єдиної мети підтримати нужденних та наших захисників.

Як реалізується: Кожного разу це нова локація, нові гості, нова ціль, ще смачніші та цікаві страви від шеф-кухарів, прониклива музика від співаків та музикантів, шоу-рум речей українських дизайнерів та виробників. Локація - це гастрономічний заклад, який є хорошим професійним місцем чи локація пов‘язана з діяльністю фонду. Прикладом такої є ресторан “МODERNA” - це знакове місце для нашої команди, місце зародження фонду PEREMOGA, місце нашої сили та єднання, місце допомоги тисячам людей. Наразі ресторан не працює, але ми перетворили його на ресторан високої кухні на один день, аби гості мали змогу відчути унікальну атмосферу цього місця.

Професійні подачі страв високої кухні під супровід української музики та атмосфера 4 годин без війни задля нашої ПЕРЕМОГИ. Важливою частиною гастро-зустрічі став аукціон з різноманітними, символічними, а іноді й унікальними лотами. Ми дякуємо друзям та партнерам, які допомогли нам в організації аукціону з надзвичайно важливим призначенням!

Завдяки Шеф-кухарям наших улюблених з вами закладів, вечеря перетворилась на справжнє мистецтво смаку. Шефи - це не просто талановиті кухарі, це справжні волонтери, які з перших днів війни годували ЗСУ та переселенців у шелтерах. 

Результати: Під гастро-зустрічі яка пройшла восени нам вдалось зібрати 937 000,00 грн.! Кожна гривня, зібрана під час події, направлена на запуск нашого проєкту - Соціальний ресторан “PEREMOGA”, котрий став місцем у Дніпрі, де вимушено переміщені особи, наші люди, які постраждали від війни, зможуть щодня отримувати гарячі обіди. Кожен день Соціальний Ресторан PEREMOGA  годує  500 людей!

Результатом неймовірної події навесні стала сума у розмірі 660 000,00 грн., яка витрачена на допомогу бійцям ЗСУ на Донецькому напрямку. Ми придбали 70 комплектів реабілітаційного одягу, 8 рацій для зв’язку, 20 акумуляторів для рацій, 10 павербанків!

Партнери та учасники:

Шеф-кухарі:  Сільченко Андрій «Ринкові відносини» та BROOKS; Сергій Зеленохат Dollar та Big Mama; Євген Прилипко  «Пивний Простір»; Леонід Малюга Flip Neo; Євгеній Ярошенко паб «Три Ноги»; Пономаренко Олександр SOHO Restaurant & Bar; Денис Соломка готель WOOD, Юра Коршук Ресторан без меню; Олександр Цвігун та сомільє Роман Ремеєв

Виконавці: SHUMEI, LEROY, ULIANA RPYCE, Пионист Святослав, Бандуристка Тетяна Окіпна, Dj Коlya Іiner

Лоти: картина «Тримайся» Соні Морозюк, картина Микити Шаленного «Мост. VR» та «Янгол», картина від шеф-кухаря Олександра Йоурза та графіті-художника Бориса Бьйосова, уламок ракети українського ПВО, вінілова платівка від Джамали з підписом, книга @vovcook з відео-рецептами, військовий атрибут «Вітальний дзвінок» від Юрія Ткача і танкиста ФERDINAD, скульптура «Початок» від Юрия Горбаня, незламний прапор, який вцілів після ракетного обстрілу, пляшка Вина від Goodwine, яку перезнтував зірковий сомельє Роман Ремеєв

Партнери: українські дизайнери Яна Беляєва та Василь Католік. Конгрес Шеф-кухарів,  бізнес-центр Fabrica, надавший найкращу локацію для проведення зустрічі, галерея сучасного мистецтва Avangarden, яка надала роботи українських митців для арт-корнеру на зустрічі, готель SunRay та готель-ресторан Бартоломео – забезпечили захід елегантним посудом, Dolar та Big Mama – надали найкращий ресторанний сервіс з обслуговування гостей, також перша локація проведення гастро-зустрічі, івент-бренд агенція RGB – розробили унікальну айдентику заходу, Мова Простір – лімітоване крафтове пиво в колаборації з Peremoga,  @womo.ua – наш інформаційний партнер, @richka.ua – подарунки від вишуканого бренду, який виробляє чаї, ефірні та масажні олії, @bilberry_creative - найестетичніший декор заходу, @dnepr_party та @to_nota, @rostiiq– технічний супровід заходу.

Ми безмірно вдячні гостям, які зробили свій матеріальний та емоційний внесок цього вечора. Дякуємо кожному🙏

Такі гастро-зустрічі фонд планує організувати надалі в багатьох містах України, доводячи, що тільки разом, об'єднавшись, ми зможемо допомогти всім нужденним, які постраждали від війни.

No items found.

Оpen fundraisers

Peremoga – unites each of us. Only by joint efforts will we help our soldiers and Internally Displaced persons. Every hryvnia is important!

More

Відкриті збори

PEREMOGA – об’єднує кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ та вимушено переміщеним особам. Важлива кожна гривня!

Дивитись