![](https://assets-global.website-files.com/630685ab4ef374e0508f07df/63f498c8f5402ecd46a9a379_photo_5443154089245525812_x.jpg)
"Подаруй їм дитинство" | Детальніше →
Внаслідок найстрашнішої трагедії в місті Дніпро постраждала велика кількість людей, вони втратили житло, майно, деякі - навіть рідних. На жаль, на їх життя війна дуже вплинула - залишила без нічого. Давайте допоможемо людям, які мають право на хороше життя і мали його, але втратили через нещадну війну.
Будь-який ваш донат підвищить змогу надати необхідну допомогу кожному та закрити хоча б основні потреби для нормального життя. А ми, в свою чергу, будемо сприяти всім можливим, щоб допомогти кожному постраждалому у цій трагедії, а саме: побутовою технікою, їжею, одягом, тощо.
Внаслідок найстрашнішої трагедії в місті Дніпро постраждала велика кількість людей, вони втратили житло, майно, деякі - навіть рідних. На жаль, на їх життя війна дуже вплинула - залишила без нічого. Давайте допоможемо людям, які мають право на хороше життя і мали його, але втратили через нещадну війну.
Будь-який ваш донат підвищить змогу надати необхідну допомогу кожному та закрити хоча б основні потреби для нормального життя. А ми, в свою чергу, будемо сприяти всім можливим, щоб допомогти кожному постраждалому у цій трагедії, а саме: побутовою технікою, їжею, одягом, тощо.