Акція «НЕ ЗАЛЕЖНА»

У серці Дніпра була створена арт-інсталяція, на якій команда Фонду підняла символ нашої свободи, наш прапор, у вільне чисто-блакитне небо.

Довжина прапора становила 29 метрів, що можна визнати одним із рекордів Дніпра. Хоча, цього дня, волонтери не думали про рекорди, метою було показати світу, що ми, Українці, не боїмося, що ми свідомо позбавляємося від залежностей, що ми єдині як ніколи, що ми – Нація, яка згуртувалася заради однієї спільної мети, Перемоги України! Під прапором був розташован інтерактивний арт-об'єкт, це чистий аркуш, на якому кожен охочий зміг позбутися від ЗАЛЕЖНОСТЕЙ та стати частиною великого, додавши одну стрічку до загальної інсталяції, букв «UA». Особливим було те, що на стрічці кожен писав, що саме для нього значить «Незалежність». 

Люди писали: «Свобода», «Життя», «Любов», «Діти», «Маріуполь», «Калина», «Життя без повітряних тривог», «Буча», «Гідність», «Повернутися додому», «Херсон», «Сєверодонецька Воля», «Азов», «Єдність», «Вільна Донецька область», «Воля», «Слава ЗСУ», «Перемога», «Мій Крим» тощо.

Незалежність країни будується на незалежності кожного з нас, і саме тому, акція «НЕ ЗАЛЕЖНА» від Фонду «PEREMOGA» стала одним із способів нагадати всім нам про неприпинну боротьбу українського народу за свою свободу, честь та гідність!

Наша команда - це не тільки волонтери, це художник, ресторатор, локація, яка стала для нас місцем сили та єдності. Тому саме тут ми робимо акцію. Ми всі одна команда, створююча нові сенси та енергію, аби продовжувати боротьбу, допомагати людям, створювати нову країну! Війна – це трансформація, і кожний з нас через це проходить. Ми всі боремось зі страхами, новими думками, залежностями та закликаємо вас робити так само! Незалежність – це наша сила, Перемога – наша сила, сила міста, країни й кожного з нас.

No items found.